Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Japonya Güney Kore Turu

ÖNEMLİ BİLGİ: Tur içerisinde belirtilen ekstra turların, öğle ve akşam yemekleri Japon ve Kore Mutfağından lezzetlerdir. Katılımcıların farklı menü talebi karşılanması mümkün değildir.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İstanbul Havalimanı
Tur Hareket Tarihleri:
28 Haziran • 10 Ekim

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk YatakÇocuk
  28.06.2024 - 08.07.20246.661,54 $
  4.330,00 $
  7.638,46 $
  4.965,00 $
  6.661,54 $
  4.330,00 $
  0 - 2 Yaş 1.329,00 $
  2 - 12 Yaş 3.765,00 $
  10.10.2024 - 20.10.20246.661,54 $
  4.330,00 $
  7.638,46 $
  4.965,00 $
  6.661,54 $
  4.330,00 $
  0 - 2 Yaş 1.329,00 $
  2 - 12 Yaş 3.765,00 $

Örnek Tur Programı

 • 1. Gün
  İSTANBUL / TOKYO

  Saat 22:30’da İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Gidiş Terminali, acente görevlileri ile buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, THY tarifeli seferi ile saat Japonya’nın başkenti TOKYO ‘ya hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19:20’de varışımızı takiben havalimanında karşılanma ve özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  OTELİMİZ: MONDAY AKIHABARA ASAKUSABASHI VB.

 • 2. Gün
  TOKYO

  Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben, TOKYO şehir turumuzu yapacağız. Turumuz yarım gün sürecektir. Tur programımızda, Japonya’nın ilk imparatoru Meiji’nin ruhunu tanrıçalaştırmak için yapılan Meiji Shinju Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında TOKYO TOWER’ dan şehrin büyüleyici manzarasını izliyoruz. Yol üzerinde panoramik olarak National Diet Building’i göreceğiz, Turumuzun sonunda TOKYO’ nun meşhur caddesi GINZA STREET de mola veriyor ve turumuzun burada sonlandırıyoruz. Öğleden sonra serbest saatlerimizde Tokyo sokaklarını keşfetmeye devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  OTELİMİZ: MONDAY AKIHABARA ASAKUSABASHI VB.

 • 3. Gün
  FUJİ DAĞI – HAKONE TURU

  Otelimizdeki kahvaltı sonrası çevre gezilerimize başlıyoruz.

  HAKONE-FUJI YANARDAĞI-ASHİ GÖLÜ TURU ÖĞLE YEMEKLİ

  (Japon Mutfağı)

  Turumuz sabah 07:30 da otelimizden özel otobüsümüz ile başlıyor. Tam gün sürecek bu gezimizde Hakone/FUJİ dağı istikametine doğru yolculuğumuz başlıyor. Rehberimizden Japonya hakkında bilgiler alıyoruz, FUJİ yanardağı eteklerine ulaşıyoruz, 5.İstasyon olarak bilinen noktaya çıkacağız, buradan FUJİ manzarasını izliyoruz. Daha sonra ÖĞLE YEMEĞİ molası veriliyor, bugün menüde JAPON Mutfağının özel lezzetleri var. Yemekten sonra ASHİ GÖLÜ kıyısına geçiyoruz. Japonya’nın kutsal göllerinden olan ve UNESCO koruması altına olan bu güzel yörede bir tekne turuna katılıyoruz. Turumuzun bitiminde akşam saatlerinde TOKYO ‘ya döneceğiz. Geceleme otelimizde.

   

  OTELİMİZ: MONDAY AKIHABARA ASAKUSABASHI VB.

 • 4. Gün
  TOKYO / KAMAKURA

  Otelimizdeki kahvaltı sonrası turumuza devam edeceğiz.

  Kamakura Dev Budha-Hokoku-ji Tağınağı Bambu Bahçeleri Turu

  Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, otelimizden rehberimiz ile ayrılıyoruz. Kamakura Tokyo Körfezi bölgesine geçiyoruz, burada dev Budha Heykelini ziyaret edeceğiz, Ziyaretimiz sonrası, yine Japon inanışında çok öenmi yer tutan Hokoku Tapınağına ziyaretimizi yapacağız, Geleneksel mekânda Japon Çayını tadıyoruz, turumuzun son bölümünde Kamakura Bambu Bahçesini ziyaret ediyoruz ve turumuzu tamamlayarak otelimize döneceğiz.

   

  OTELİMİZ: MONDAY AKIHABARA ASAKUSABASHI VB.

 • 5. Gün
  ‘’Hızlı Tren Yolculuğu’’ ‘’SHİNKANSEN’’ TOKYO– OSAKA

  Bu sabah Tokyo’dan ayrılacağız. Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası eşyalarımız ile otelimizden ayrılıyoruz. TREN istasyonuna geçiyoruz, Japonya’nın dünyaca ünlü HIZLI TRENİ yani yerel ismi ile ‘’ Shinkansen ‘’deneyimi yaşayacağız. Saatte 300 km hıza ulaşabilen bu teknoloji harikası trenleri kullanarak, Tokyo’dan Osaka’ya yolculuk edeceğiz. [Dikkat: Bagajlarımızı kendimiz istasyon içerisinde taşıyoruz, Trene binişte, Bagajların önde ve arka bölümde toplandığı bölümlere bizler yerleştiriyoruz] Yolculuğumuz 2 saat kadar sürecektir. Varışımızı takiben, Shin Osaka Tren istasyonundan otobüs ile ayrılıyoruz. Panoramik Osaka Turumuzu yapacağız, yaklaşık 2 saat sürecek turumuzun sonunda konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz. Geceleme Otelimizde.

   

  OTELİMİZ: Kuretake Inn Midosuji Honmachi VB.

 • 6. Gün
  KYOTO – NARA – KOBE TURU

  Bu sabah kahvaltıdan sonra çok özel bir gün, güzel bir gezimiz olacak.

  KYOTO- NARA ve KOBE TURU

  Bu sabah 07:30 da otelimizden ayrılıyoruz, tur otobüsümüz ile Osaka şehrinin çevresinde yer alan üç önemli kenti ziyaret edeceğiz. Yolculuğumuzun ilk durağı KYOTO şehir olacak, Kyoto’ya varışımızda şehri panoramik olarak geziyoruz. Shogun Ashiaga Yoshimitsu için Zen inancına göre inşa edilmiş Kinkakuji Mabedibir diğer adı ile ALTIN TAPINAK ziyaretimizi yapacağız. Daha sonra Japon Mutfağı Açık BÜFE bir öğle yemeği bizleri bekliyor gezimizin devamında, ikinci durağımız NARA kenti olacak ve UNESCO Mirasları listesindeki TODAJİ tapınağını ziyaret ediyoruz, burada bahçesinde Nara geyiklerini de görüyoruz, serbestçe çevrede gezinmekteler. Turumuzun son noktası KOBE şehri olacak. Kobe IKUTA tapınağını ziyaret edeceğiz. Turumuzun finalini KOBE Mozaik isimli yeme içme mekânında bir final mola ile veriyoruz, misafirlerimizden arzu edenler, kendileri bir şeyler içip yiyebilirler (tur fiyatına dahil değil) Turun sonunda Osaka’ya dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

   

  OTELİMİZ: Kuretake Inn Midosuji Honmachi VB

 • 7. Gün
  OSAKA- KİŞİMOTO TURU- ERTUĞRUL FIRKATEYNİ

  Otelimizdeki kahvaltının ardından güzel bir gün bizleri bekliyor.

  ERTUĞRUL FIRKATEYNİ TURU

  Bu sabah otelimizden ayrılıyoruz. Bölgenin güneyine doğru ilerliyoruz. KİŞİMOTO kasabasını ziyaret edeceğiz. ÖĞLE YEMEĞİ turumuz esnasında JAPON YEMEĞİ olarak alınacaktır. Osmanlı tarihinde dramatik bir hikâyesi olan Ertuğrul Firkateyninin battığı Kushimoto kayalıklarına gideceğiz. Burada Ertuğrul Şehitliği, Kushimoto ziyaret edeceğiz. Yola çıkılacağı gün Japon Deniz Kuvvetlerinin tayfun uyarısına rağmen, Ertuğrul Firkateyni planlandığı gibi 15 Eylül 1890 tarihinde Yokohama Limanı'ndan ayrıldı. Kuşimoto açıklarında tayfuna yakalanan Ertuğrul Firkateyni 16 Eylül 1890'da kayalara çarparak battı. 16 Eylül saat 21.30 civarında Ertuğrul Firkateyni, Kuşimoto yakınlarındaki kayalara çarpıp battı. Kazadan sadece 69 denizci kurtuldu, 550 Osmanlı leventi ise şehit oldu. Şehitler anıtını ziyaret, Öğleden sonra Osaka’ya dönüş. Geceleme Osaka.

   

  OTELİMİZ: Kuretake Inn Midosuji Honmachi VB.

 • 8. Gün
  (ARA UÇUŞ) OSAKA / SEUL (GÜNEY KORE)

  Bu sabah çok erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz ve OSAKA Havalimanına geçiyoruz. Yerel Hava Yolu ile Kore’nin başkenti SEUL ‘e uçuşumuzu yapmak üzere işlemlerimizi yapıyoruz. Yolculuğumuz 2 saat sürecek. Varışı takiben havalimanından ayrılıyoruz ve otelimize geçiyoruz. Bugün öğleden sonra SEUL şehir turumuzu yapacağız. Turumuzdaki ilk durağımız şehrin Namsan Bölgesi’nde bulunan 7934 metrekarelik içinde Hanok denilen Joseon Hanedanı döneminden günümüze kadar gelen geleneksel Kore evlerinin bulunduğu Namsangol Hanok Köyü, bu ziyaretimiz sonrası 262 metrelik Namsan Tepesi’ne çıkıp, buradan şehrin doyumsuz manzarasını seyrediyoruz. Turumuzun son noktası şarkısı ile meşhur olan, Gangnam semti, Seul ‘un hareketli caddelerinden birisi olan bu noktada arzu edenler serbest zamanlarını değerlendirebilirler ya da aracımızla otelimize dönebilirler. Geceleme otelimizde.

   

  OTELİMİZ: Ramada Seoul Dongdaemun Hotel VB.

 • 9. Gün
  SEUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezilerimize devam ediyoruz.

  Kore Tarih ve Mirası Köyü Turu

  Bugün rehberimizle birlikte gezilerimize devam ediyoruz. Gezimize, 1935 yılında Kore’nin modern yüzüne çok büyük bir miras bırakan Joseon Hanedanı tarafından inşa edilmiş en büyük saray olan Gyeongbokgung Sarayı’nı ziyaret ederek başlıyoruz. Muhafız değişim törenini izledikten sonra sarayın büyüleyici mimarisini deneyimleyeceğiz. Daha sonraki rotamız, içerisinde yaşamın devam ettiği Kore’nin 600 yıllık tarihini canlı olarak yaşayacağımız Bukchon Hanok Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Kore Ulusal Halk Müzesi’ne gidiyoruz. Müze ziyaretimizden sonraki durağımız Kwangjang Market olacak. Turumuzun sonunda özel aracımızda yerlerimizi alıyor ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Seul’de otelimizde. 

   

  OTELİMİZ: RAMADA SEOUL DONGDAEMUN HOTEL VB. 

 • 10. Gün
  SEUL

  Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası çevre gezimize devam ediyoruz. Yarım Günlük bir turumuz olacak.

  KUZEY- GÜNEY KORE HUDUT BÖLGESİ – KORE SAVAŞI ANITLARI

  Bu sabah KORE tarihinden hepimizin çok yakından bildiği bir hadisenin yaşandığı Kuzey-Güney Savaşı bölgesine ‘’TAMPON BÖLGE’’ ye gideceğiz. Birleşmiş Milletler kuvvetlerinin halen aktif olarak görev yaptığı ara bölgeyi, Imjingak Barış Köprüsünü KORE savaşı anıtını ziyaret ediyoruz. Yerel rehberimizden sınır ve savaş hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Bu bölgeye girilirken halen sıkı güvenlik tedbirleri uygulanmaktadır. (Yanınıza pasaportlarınızı alınız.). Turumuzun sonunda yeniden Seul ‘e döneceğiz.

  [Bilgi: Türk Ordusunun – ÇİN Halk Ordusu ile yaptığı muharebeler (Kore Savaşı) alanı meşhur Kuru-ni bölgesi, bugün Kuzey Kore topraklarında bulunmaktadır.] 

   

  OTELİMİZ: RAMADA SEOUL DONGDAEMUN HOTEL VB.

 • 11. Gün
  SEUL / İSTANBUL

  Bugün SEUL ‘de son günümüz, kahvaltı sonrası serbest saatlerimiz ve son alışveriş imkânımız olacak. Turumuzun ardından havalimanına geçiyoruz. Uçuş saatimiz 23:35. Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul dönüş yolculuğumuz başlıyor. Geceleme uçakta.

 • 12. Gün
  İSTANBUL

  05:10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul/Tokyo (Haneda)- Seul/ İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Osaka / Seul arası ekonomi sınıfı tek yön uçak bileti
 • 3 yıldızlı otellerde- Oda & Kahvaltı Konaklama
 • Tokyo’da 4 gece, Osaka’da 3 gece, Seul’de 3 gece olmak üzere 10 Gece konaklama
 • Tokyo Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu
 • Osaka’da 2 saatlik panoramik şehir turu
 • Seul’de yarım günlük şehir turu
 • Programda belirtilen tüm turlar dahildir
 • Alan/Otel/Alan ve Şehirlerarası tüm Transferler,
 • Havalimanı Vergileri
 • Zorunlu Sigorta
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı Çıkış Fonu (150 TL)
 • Her Türlü Otel Ekstraları ve Kişisel Harcamalar, Ekstra turlar ve bu turlara Dahil olan yemeklerde alınan içecekler.
 • Tur bahşişleri /kişi Başı 130$ (Birinci gün havalimanında toplanır)

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

 • 28.09.2024
 • 599,00 €

Benelüx Paris Almanya Turu

50€ Kişi Başı Şimdi Öde, Kalanını 35 Gün Önce Tamamla!..

Anadolu jet 7 gece 8 Gün
 • 22.09.2024
 • 999,00 €

Büyük İspanya - Endülüs Turu

50€ Kişi Başı Şimdi Öde, Kalanını 35 Gün Önce Tamamla!..

Türk Hava Yolları İle 7 Gece 8 Gün
 • 08.12.2024
 • 649,00 €

Uçaklı Balkan Masalı Turu

50€ Kişi Başı Şimdi Öde, Kalanını 35 Gün Önce Tamamla!..

Air Albania Hava Yolları İle 7 Gece 8 Gün
 • 26.10.2024
 • 599,00 €

Deluxe Klasik İtalya Turu

50€ Kişi Başı Şimdi Öde, Kalanını 35 Gün Önce Tamamla!..

Pegasus Havayolları ile 7 gece 8 gün
 • 09.12.2024
 • 929,00 €

İskandinavya Turu

50€ Kişi Başı Şimdi Öde, Kalanını 35 Gün Önce Tamamla!..

Pegasus Havayolları ile 7 gece 8 gün
 • 24.06.2024
 • 949,00 €

Yorumlar


Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.